Ieradumi laimīgāki juridiskās karjeras Robert Half juridisko

Vai jūs esat jaunākais piešķirti kabīnē vai saista ar stūra kabinetā, jūs varēsiet pavadīt lielu daļu no tā lēns pie sava rakstāmgalda. Atkarībā no jūsu personību, nekārtīgā vai krasā apkārtnē varētu lēnām sap mākslas enerģijas un grauzt prom pie prieks jūs saņemat no advokāta karjera. Jūs nevēlaties veikt lielas korekcijas. Pareizu stāju un nosakot darba stacijas tā, ka tas ir ātrais kredīts ergonomiski pareiza, varētu dot globālu, mainīt un bieži vien paveic ar pareizo biroja krēsls, tastatūru un datora video displeju.

Pareizu apgaismes ķermeņi ir būtiska, lai apietu acu celms un varētu būtiski mainīt noskaņojumu telpā. Vienkāršais stienītis rūpnīcas, ģimenes locekli vai kulonu no savu alma mater ierāmēti fotogrāfija var palielināt darba atmosfēru. Tas ir lieliski, ja tu esi stāvoklī paņemt un izlemt, kādi uzdevumi darbam vai darbam ar kuru patērētāji. Gan tas ne vienmēr ir dzīvotspējīga, to var reāli veikt uz pro bono darbu, savu brīvo laiku iemesls, kas runā jūsu personīgajām vērtībām. Jūs varat apsvērt papildus mentoringa junioru kolēģiem vai sagatavojot treniņi.

Vēl viena jauna ideja var uzsākt juridisku blog piedāvā konsultācijas un atbildes uz jautājumiem. Darbu, kas jūs esat lepns par un kas rezonē kopā ar galvenajiem principiem un vērtībām pārspēj jebkuru citu.